3 stycznia 2024 roku klasy III TEI, I TEI i uczennica z klasy I TL wraz z wychowawcami oraz opiekunami były na wycieczce w Muzeum Farmacji, na rynku oraz w galerii Magnolia we Wrocławiu. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny nauki zupełnie innej od tej, którą zgłębiają na co dzień. Tym ciekawsze doświadczenie dla młodzieży. Integracji zespołów klasowych służył również spacer po wrocławskim rynku oraz miło spędzony czas w galerii Magnolia. Wieczorem wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do Wschowy, bogatsi o nowe wspomnienia i głębsze więzi koleżeńskie.

About Author

Deklaracja  uczestnictwa w obchodach 80 – lecia

🎉Harmonogram obchodów🎓 80 lat I Zespołu Szkół we Wschowie! 🎉

Back to top