Tenis stołowy na 80-lecie Staszica
Turniej Tenisa Stołowego Nauczycieli i Pracowników I ZS był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim do spotkań, rozmów i wspomnień. W hali sportowej Staszica spotkali się obecni i byli nauczyciele oraz pracownicy szkoły, a atmosfera od pierwszych chwil była wyjątkowo serdeczna.
Przy pingpongowych …




