Kolejny rok szkolny za nami!
I Zespół Szkół imienia Stanisława Staszica we Wschowie
To był dzień pełen wzruszeń, dumy i radosnego oczekiwania! Na naszym szkolnym boisku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Dyrektor Piotr Wieland z dumą podsumował miesiące ciężkiej pracy, podkreślając, jak wielki postęp zrobili nasi uczniowie.



