W dniu 08.04 uczniowie klasy 1 TŻE i 2TSŻ wybrali się do Nadleśnictwa Mały Bór. Podczas wycieczki uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat nadleśnictwa, występujących w nim roślin oraz zwierząt. Dodatkowo uczniowie posadzili wiele sadzonek dębu. Drzewa, które posadziliśmy będą cieszyć nie tylko nas, ale również przyszłe pokolenia.
Po ciężkiej i owocnej pracy na uczniów czekało ognisko oraz kiełbaski.

About Author

Deklaracja  uczestnictwa w obchodach 80 – lecia

🎉Harmonogram obchodów🎓 80 lat I Zespołu Szkół we Wschowie! 🎉

Back to top