Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość miała wyjątkowy charakter. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także  przedstawiciele lokalnych władz i goście- przedstawiciele” KGHM Polska Miedź”, z którym będziemy współdziałać kolejny rok. Dzięki tej współpracy nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w praktykach, stażach, prelekcjach u największego pracodawcy w regionie.

Odwiedzili nas również przedstawiciele zaprzyjaźnionej szkoły Peter Paul Schule z Limburga. W tym roku  świętujemy 20-lecie współpracy. Odsłonięta została pamiątkowa  tablica, której celem jest upamiętnienie  przyjaźni między naszymi szkołami. Podczas uroczystości nasi uczniowie, którzy brali udział w zagranicznych praktykach w ramach projektu „Erasmus +” otrzymali certyfikaty Europas, które potwierdzają zdobycie doświadczenia zawodowego w swojej branży za granicą. Ułatwiają zdobycie pracy i miejsca na uczelni.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu!

Więcej zdjęć w GALERII