Dzisiaj 08.11.2023 w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. Cóż to była za zabawa!

Na początek uczniowie przygotowali plakaty reklamujące swoje kierunki zawodowe oraz naszą szkołę. Następnie w małych grupach zabrali się do malowania swojego wychowawcy. Okazało się że mają również talent plastyczny. Potem reprezentanci każdej klasy śpiewali dowolny tekst do melodii 100 LAT. Kolejną konkurencją był taniec przygotowany przez klasy. Ile przy tym było radości i uśmiechu.

Były również konkurencje sportowe -uczniowie zgodnie i z poświęceniem rywalizowali o wygraną. Odgadywali również z zamkniętymi oczami nazwy owoców i warzyw które mieli na talerzach. Na koniec odbył się quiz wiedzy o Staszicu oraz Pasowanie na ucznia.

W zabawie uczestniczyli również wychowawcy klas I :

I LO Katarzyna Szczepaniak
I TEI Ewa Barylska
I TL Magdalena Jankowska-Filipek
I TRE Dariusz Palicki
I TŻ Karolina Jurgawka
I A Arkadiusz Prętki
I B Marlena Sotniczuk
I C Radosław Rzepka
I D Beata Jurek
którym za udział , przygotowanie i uczestnictwo wraz ze swoimi uczniami w tej wspaniałej imprezie serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wam drodzy pierwszoklasiści za obecność, odwagę i solidne przygotowanie do konkurencji. Postanowiliśmy nie wyróżniać nikogo ponieważ wszyscy zasłużyli na nagrody którymi były Dyplom dla każdej klasy oraz słodki upominek dla każdego ucznia.

Dziękujemy za udział i zabawę. Ogłaszamy, że KOTY STASZICA 2023/2024 zostały porządnie otrzęsione. Witamy serdecznie w szeregach Staszica!!!! :)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII – ZAPRASZAMY:-)