Dzisiaj uczniowie klas technikum elektrycznego uczestniczyli w szkoleniu „Kompetentny kandydat, czyli… jak przygotować się do rekrutacji w KGHM”, realizowanym w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM – kluczowy partner w kształceniu zawodowym”.
Podczas tego szkolenia uczniowie zdobyli wiedzę na temat:
1. Procesu rekrutacji do KGHM: Jakie są etapy rekrutacji i jak przebiega ten proces w KGHM?
2. Tworzenia CV: Jak napisać profesjonalne CV?
3. Wymaganych kwalifikacji: Jakie umiejętności i  wykształcenie są potrzebne, aby uzyskać pracę w KGHM?
4. Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej: Jakie pytania mogą zostać zadane podczas rozmowy o pracę w KGHM i jak należy się na nią odpowiednio przygotować?

Szkolenie to świetna okazja dla uczniów, aby dowiedzieć się, jak przygotować CV sprofilowane pod kątem oferty pracy i dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, a także lepiej poznać oczekiwania pracodawcy.