W dniu 3 kwietnia 2024r. w Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się uroczysta gala na której wręczono dyplomy Stypendystom projektu „Lubuscy Zawodowcy”.

Miło nam poinformować, że wśród ponad 200 Stypendystów była czwórka naszych uczniów. Są nimi: Marika Antoniuk, Amelia Zbierzak, Amelia Spławska oraz Dawid Bielecki.

Stypendia przyznawana są najlepszym uczniom Technikum woj. Lubuskiego. Wysokość stypendium wynosi 10 000zł.

Ciężka praca, wiedza, umiejętności i dążenie do celu to cechy jakimi odznaczają się nasi stypendyści. Cała społeczność I ZS we Wschowie gratuluje naszym Stypendystom i cieszy się z ich sukcesu.

Amelii Spławskiej oraz Amelii Zbierzak życzymy kolejnych ‘wygranych’ natomiast Marice i Dawidowi (wkrótce będą naszymi absolwentami) życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz zawodowych.