W dniu 18.04.2024r. w naszej szkole gościliśmy uczniów klas ósmych SP1, SP2 ze Wschowy oraz SP Łysiny  w ramach „Drzwi otwartych”.

Zaprezentowaliśmy kierunki, na jakich będą mogli się kształcić oraz omówiliśmy zasady rekrutacji. Przedstawiliśmy także, jak wygląda życie uczniowskie, nie tylko na lekcjach, ale i poza nimi, a więc liczne konkursy, obchody świąt, nie tylko narodowych oraz oczywiście oczekiwana przez wszystkich Staszicjada.

Uczniowie poznali „mury szkoły” oraz pracownie, w których kształcimy przyszłych specjalistów
i zawodowców. Nasi uczniowie opowiadali o zajęciach odbywających się w danych salach i  o kierunkach wybranych przez siebie. Na koniec nasi goście odwiedzili  wirtualną strzelnicę, na której mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie oraz spostrzegawcze.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia we wrześniu😊