Mimo funkcjonowania w pandemicznej rzeczywistości staramy się rzetelnie realizować kolejne zadania związane z trwającym  w naszej szkole projektem „Modernizacja Kształcenia  Zawodowego w Powiecie Wschowskim”. Po niedawno rozpoczętym kursie CISCO dla technikum informatycznego przyszedł czas na ekonomistów.

W dniach od 10 do 13 lutego grupa 15 uczennic technikum ekonomicznego i dwóch nauczycielek przedmiotów ekonomicznych  naszej szkoły wzięła  udział w szkoleniu Obsługa programu „ Gratyfikant-kadry/płace”.  Narzędzie Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym kierowanym do biur rachunkowych oraz osób, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi.  Podczas 24 godzinnego kursu uczestniczki szkolenia poszerzyły  teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu kadr i płac z zastosowaniem tego popularnego programu.

Oczywiście ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną kurs realizowany był w formie zdalnej.