20 kwietnia 2023 r. po raz kolejny odwiedzili nas uczniowie klas ósmych. Ich entuzjazm i chęć poznania naszej szkoły dodały nam energii do jeszcze większego zaangażowania w pracę na rzecz edukacji. Dziękujemy Wszystkim za niesamowitą atmosferę towarzyszącą temu spotkaniu: przede wszystkim całemu Gronu Pedagogicznemu i Uczniom. Od września szkoła przyjmie uczniów do klas technicznych na kierunkach: elektryk, ekonomista, informatyk, logistyk, rachunkowość, żywienie i usługi gastronomiczne oraz do liceum ogólnokształcącego – Oddział Przygotowania Wojskowego. Ponadto kandydaci do klas branżowych będą mogli się kształcić w wybranych przez siebie zawodach. Wszystkie kierunki zaprezentowały swoje oferty, a klasy gastronomiczne przygotowały pyszne przekąski. Jedną z atrakcji była też wirtualna strzelnica, na której każdy mógł sprawdzić swoje siły i celne oko. W nowym roku szkolnym taka strzelnica będzie działała na terenie naszej szkoły. Dziękujemy zaproszonym Gościom i Pracodawcom ze Wschowy: Firmie Jedność Sp. z o.o., Bankowi Spółdzielczemu, Firmie Marmorin Sp. z o.o., Restauracji Wschowianka, a także Firmie VMI Poland z Leszna. Drodzy Ósmoklasiści, do zobaczenia we wrześniu w Staszicu.

Tekst i foto: I ZS Wschowa