Dnia 26 maja 2022 roku zostały ogłoszone w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze wyniki konkursu plastycznego. Konkurs miał na celu zachęcić do szczepienia przeciwko COVID-19 oraz zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat szczepień. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu dwuminutowego filmiku lub przygotowaniu plakatu, można było także wykorzystać techniki cyfrowe.
Młodzież z I Zespołu Szkół wykazała się wielką pomysłowością. Otrzymałam 52 prace, z których mogłam wybrać i przesłać do organizatorów konkursu tylko trzy.

Wyróżniłam filmik informacyjny Artura Sekundy z klasy 2 TI i dwa plakaty wykonane w tradycyjny sposób uczennic z klasy 3 TŻ/G – Justyny Lehmann i Izabeli Dłubak.

W kategorii klas ponadpodstawowych nasza uczennica Izabela Dłubak zajęła III miejsce i wygrała dla szkoły stół do tenisa.
W galerii przestawiam zdjęcia plakatów wykonanych przez uczniów I Zespołu Szkół, a także przekazanie nagrody i podziękowanie, w którym uczestniczył dyrektor Szkoły pan Piotr Wieland.

Dziękuję wszystkim uczniom za prace.
Agata Dziekańska