Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

my – pedagodzy i psycholog w I Zespole Szkół we Wschowie oferujemy Państwu szeroko rozumianą pomoc psychologiczno-pedagogiczną, np. w rozwiązywaniu trudności powstałych na tle konfliktów rodzinnych, rówieśniczych
i środowiskowych. Przeciwdziałamy występowaniu przemocy i agresji, uzależnieniom oraz podejmujemy działania wspierające.

Drogi Uczniu!

Jeśli masz gorszy dzień, spadek nastroju, nie dajesz sobie rady z własnymi emocjami, czujesz się samotny i nie masz z kim porozmawiać, albo po prostu chcesz o coś zapytać. PRZYJDŹ- razem sobie z tym poradzimy.

Drogi Rodzicu/Opiekunie!

Potrzebujesz wsparcia w procesie wychowawczym, martwi cię zachowanie twojego dziecka, chciałbyś poprawić relacje ze swoim nastolatkiem, niepokoją cię wyniki w nauce, coś się dzieje w waszej rodzinie i obawiasz się, że ma to wpływ na dziecko. PRZYJDŹ- razem spróbujemy się temu przyjrzeć.

Drogi Nauczycielu/Wychowawco!

Po prostu służymy wsparciem wychowawczym.

Marek Jarosz p. 65, Barbara Tarka-Powęska p. 32 i Ida Lis p. 35