Dnia 6 grudnia 2021 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie zorganizował IX Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „Przyjęcie u Pani Mikołajowej”.
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju zmieniono koncepcję konkursu. Konkurs odbył się online. Młodzież zmagała się z wymogami egzaminatorów w profesjonalnej klasie fryzjerstwa w CKUiP.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Szkoły Branżowej, pasjonaci fryzjerstwa, którzy wykonali fantazyjne upięcia swoim koleżankom.
Eryk Kamiński z klasy 3 A czesał Klaudię Buśko z klasy 3 LO,
Agata Skrzypczak z klasy 2 C czesała Marikę Beker z klasy 3 LO,
Natalia Karpińska z klasy 1B czesała Weronikę Pawlak z 1 B,
Julia Bernacka z klasy 2 B czesała Elwirę Bielewicz z klasy 1 TL.
Julia Bernacka otrzymała wyróżnienie i nagrodę – kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, fryzury w tym roku były wyjątkowo pomysłowe i starannie wykonane, a modelki przepięknie dopasowały się do charakteru imprezy.