Miło jest po okresie zdalnego nauczania wybrać się w jakieś miejsce poza szkołę i móc spędzić kilka chwil razem z kolegami, koleżankami i nauczycielami – taką okazję stworzyli sobie uczniowie klas trzecich Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Postanowili integrować się w lokalu KOKU SUSHI w Lesznie. Oczywiście wyjazd miał również aspekt edukacyjny, a to dzięki warsztatom z panem Mikołajem – sushi masterem.
Hosomaki, futomaki, uramaki … przestały być tylko egzotycznymi nazwami. Teraz czeka nas rozwijanie i doskonalenie umiejętności praktycznych w zwijaniu maki – czyli rolek sushi, ale to już w pracowni szkolnej.
Załączamy jeszcze raz podziękowania oraz serdeczne pozdrowienia dla Pracowników KOKU SUSHI w Lesznie.